Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 15 сәуірдегі N 1348 Жарлығы.
Қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мынадай жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) күші жойылды - ҚР Президентінің 12.10.2006 № 201 Жарлығымен;
2) күші жойылды – ҚР Президентінің 31.07.2023 № 290 Жарлығымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді – ҚР Президентінің 12.10.2006 № 201; 31.07.2023 № 290 Жарлығымен.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президент

О внесении дополнений и изменений в некоторые указы Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 15 апреля 2004 года N 1348.
Постановляю:
1. Внести дополнения и изменения в следующие указы Президента Республики Казахстан:
1) (утратил силу Указом Президента РК от 12 октября 2006 года N 201 ).
2) утратил силу Указом Президента РК от 31.07.2023 № 290.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным Указом Президента РК от 31.07.2023 № 290.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан