Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігін қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 9 маусымдағы N 1382 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Конституциясының 44-бабы 3) тармақшасына сәйкес қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі оны Үкіметтің құрамына кірмейтін орталық атқарушы орган етіп қайта құру жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі бір ай мерзімде осы Жарлықтан туындайтын шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы Үкіметінің құрылымы туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 6 Жарлығының 1-тармағы мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі". P070943
4. Осы Жарлықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне жүктелсін. U080552
5. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О реорганизации Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции
Указ Президента Республики Казахстан от 9 июня 2004 года N 1382
В соответствии с подпунктом 3) статьи 44 Конституции Республики Казахстан постановляю:
1. Реорганизовать Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции путем его преобразования в центральный исполнительный орган, не входящий в состав Правительства.
2. Правительству Республики Казахстан в месячный срок принять меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Пункт 1 Указа Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 6 "О структуре Правительства Республики Казахстан" дополнить абзацем следующего содержания:
"Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции".
4. Контроль за исполнением настоящего Указа возложить на Администрацию Президента Республики Казахстан.
5. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан