И.И. Роговты Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесінің төрағасы етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Прездентінің 2004 жылғы 15 маусымдағы N 1390 жарлығы
Игорь Иванович Рогов Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Рогова И.И. Председателем Конституционного Совета Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 15 июня 2004 года N 1390
Назначить Рогова Игоря Ивановича Председателем Конституционного Совета Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан