Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр жарлықтарына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 3 тамыздағы N 1415 Жарлығы.
Қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң мынадай жарлықтарына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) күші жойылды - ҚР Президентінің 29.12.2015 № 152 Жарлығымен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі);
2) күші жойылды – ҚР Президентінің 31.07.2023 № 290 Жарлығымен;
3) күші жойылды - ҚР Президентінің 29.12.2015 № 151 Жарлығымен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Президентінің 29.12.2015 № 151 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 29.12.2015 № 152 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 31.07.2023 № 290 Жарлықтарымен.
2. Қазақстан Республикасының Yкiметi өз актілерiн осы Жарлыққа сәйкес келтiрсiн.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 3 августа 2004 года N 1415.
Постановляю:
1. Внести изменения и дополнения в следующие указы Президента Республики Казахстан:
1) утратил силу Указом Президента РК от 29.12.2015 № 152 (вводится в действие с 01.01.2016);
2) утратил силу Указом Президента РК от 31.07.2023 № 290.
3) утратил силу Указом Президента РК от 29.12.2015 № 151(вводится в действие с 01.01.2016).
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными указами Президента РК от 29.12.2015 № 151 (вводится в действие с 01.01.2016); от 29.12.2015 № 152 (вводится в действие с 01.01.2016); от 31.07.2023 № 290.
2. Правительству Республики Казахстан привести свои акты в соответствие с настоящим Указом.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан