М.Б.Тілеубердіні Қазақстан Республикасының Малайзиядағы Төтенше және өкілетті елшісі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 5 тамыздағы N 1416 Жарлығы
Мұхтар Бескенұлы Тілеуберді Қазақстан Республикасының Малайзиядағы Төтенше және өкілетті елшісі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Тлеуберди М.Б. Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Малайзии
Указ Президента Республики Казахстан от 5 августа 2004 года N 1416
Назначить Тлеуберди Мухтара Бескенулы Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Малайзии.
Президент
Республики Казахстан