Қазақстан Республикасының облыстық соттарының судьяларын, Солтүстiк Қазақстан облысының Есiл аудандық сотының төрағасын қызметке тағайындау, сондай-ақ аудандық және оларға теңестiрiлген соттарының судъяларын қызметке тағайындау және қызметтен босату туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 9 тамыздағы N 1419 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Конституциясының  82-бабының 2, 3-тармақтарына, "Қазақстан Республикасының сот жүйесi мен судьяларының мәртебесi туралы" 2000 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының  31-бабының 2, 3, 6-тармақтарына,  34-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, 2-тармағына, 4-тармағының 2) тармақшасына сәйкес қаулы етемін:
1. Судья қызметiне:
Шығыс Қазақстан           Данияров Талғат Тоқтарұлы
облыстық сотына           Өскемен гарнизоны әскери сотының
төрағасы қызметiнен босатыла отырып;
Қарағанды                 Маймақов Бақытжан Қошқарбайұлы
облыстық сотына           осы облыстың Шахтинск қалалық сотының
төрағасы қызметiнен босатыла отырып;
Маңғыстау                 Құлымбетова Гүлнар Әбенқызы
облыстық сотына           осы облыстың Ақтау қалалық сотының
судьясы қызметiнен босатыла отырып;
Павлодар                  Мирзоян Таисия Юрьевна
облыстық сотына           осы облыстың Ертiс аудандық сотының
судьясы қызметiнен босатыла отырып
тағайындалсын.
2. Әлжанов Қанат Кенжебайұлы Солтүстiк Қазақстан облысының Есiл аудандық сотының төрағасы қызметiне тағайындалсын, осы соттың судьясы қызметiнен босатылсын.
3. Аудандық және оларға теңестiрiлген соттардың судьялары қызметтерiне:
Ақмола облысы бойынша:
Егiндiкөл                 Балтабаев Бауыржан Қалиұлы;
аудандық сотына
Целиноград                Түсіпбеков Жанат Рашидұлы;
аудандық сотына
Ақмола гарнизонының       Майшыбаев Шыңғыс Исаұлы;
әскери сотына
Ақтөбе облысы бойынша:
Ойыл                      Әбдiров Асхат Амантайұлы;
аудандық сотына
Хромтау                   Бекжанова Эльмира Жолдыбайқызы;
аудандық сотына
Шалқар                    Жүсіпов Алғабек Мырзамұратұлы;
аудандық сотына
Атырау облысы бойынша:
Атырау                    Жорабеков Нұрмахан Әлмаханұлы;
қалалық сотына
Жылыой                    Әлібаева Гүлнәр Жолдыбайқызы;
аудандық сотына
Құрманғазы                Өтешов Ераман Александрұлы;
аудандық сотына
Шығыс Қазақстан облысы бойынша:
Аягөз                     Халелова Қорлан Парткомқызы;
аудандық сотына
Бородулиха                Әбдiрахманов Әріпхан Арынұлы;
аудандық сотына
Зырян                     Жүнісов Дамир Едiлұлы;
аудандық сотына
Хомченко Лилия Николаевна;
Үржар                     Әмiренов Достық Кенжеқанұлы;
аудандық сотына
Семей гарнизонының        Әзiмбаев Ескелдi Аманжолұлы;
әскери сотына
Тұрысов Бейбiт Тұрыспекұлы;
Жамбыл облысы бойынша:
Тараз қаласының           Мадалиева Роза Мырзабайқызы;
N 2 сотына
Мәуленқұлов Ерлан Жеңісбекұлы;
Цай Валерий Глебович;
Сарысу                    Әлиакпарова Айгүл Әлиакпарқызы;
аудандық сотына
Дауылбаев Нұрлан Әмiрханұлы;
Батыс Қазақстан облысы бойынша:
Орал                      Яковлева Светлана Васильевна
қалалық сотына            осы облыстың Бөрлi аудандық сотының
судьясы қызметiнен босатыла отырып;
Ақжайық ауданының         Самарханова Назымгүл Құрманғожақызы
N 2 аудандық сотына
Қарағанды облысы бойынша:
Ақтоғай                   Сәрсекеева Дана Амантайқызы;
аудандық сотына
Hұpa                      Кемелбаев Бақыт Кемелбайұлы;
аудандық сотына
Қарқаралы ауданының       Жаманқұлова Шынар Тiлеуғабылқызы;
N 2 аудандық сотына
Қостанай облысы бойынша:
Қостанай қаласының        Батталова Бақыт Кеңесқызы;
N 2 сотына
Арқалық                   Байсемiрова Аида Нәбиқызы;
қалалық сотына
Амангелдi                 Тәжкенов Сабыр Жүнiсқанұлы;
аудандық сотына
Жiтіқара                  Орымбаев Манарбек Зәкірұлы;
аудандық сотына
мамандандырылған          Қайкенов Серiк Сәкенұлы;
ауданаралық
экономикалық сотқа
Қызылорда облысы бойынша:
Байқоңыр                  Шевцова Елена Евгеньевна;
қалалық сотына
Павлодар облысы бойынша:
Лебяжi                    Бертiбаева Гүлмира Тілеуғабылқызы;
аудандық сотына
Май                       Ысмағұлов Айдар Жанайдарұлы;
аудандық сотына
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша:
Айыртау                   Жұмабаева Алтынай Сембайқызы;
аудандық сотына
Мағжан Жұмабаев           Әлжанова Гүлiм Еламанқызы;
ауданының сотына
Тайынша ауданының         Сақтағанова Алтынгүл Тілеуғабылқызы;
N 2 аудандық сотына
Алматы қаласы бойынша:
Алмалы                    Ермеков Әділет Тоқтамысұлы;
аудандық сотына
Әуезов ауданының          Самутдинова Раушан Алидинқызы;
N 2 аудандық сотына
Сартаева Райхан Шаймерденқызы;
Халықов Нұрлан Қалимоллаұлы;
Бостандық                 Алшынбаев Рүстем Мырзакәрiмұлы
аудандық сотына
тағайындалсын.

О назначении на должности судей областных судов, председателя Есильского районного суда Северо-Казахстанской области, а также назначении на должности и освобождении от должностей судей районных и приравненных к ним судов Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 9 августа 2004 года N 1419
В соответствии с пунктами 2, 3 статьи 82 Конституции Республики Казахстан, пунктами 2, 3, 6 статьи 31 , подпунктом 1) пункта 1, пунктом 2, подпунктом 2) пункта 4 статьи 34 Конституционного закона Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года "О судебной системе и статусе судей Республики Казахстан" постановляю:
1. Назначить на должность судьи:
Восточно-Казахстанского      Даниярова Талгата Токтаровича
областного суда              с освобождением от должности
председателя военного суда
Усть-Каменогорского гарнизона;
Карагандинского              Маймакова Бакытжана Кошкарбаевича
областного суда              с освобождением от должности
председателя Шахтинского городского
суда этой же области;
Мангистауского               Кулумбетову Гульнар Абеновну
областного суда              с освобождением от должности судьи
Актауского городского суда этой же
области;
Павлодарского                Мирзоян Таисию Юрьевну
областного суда              с освобождением от должности судьи
Иртышского районного суда этой же
области.
2. Назначить на должность председателя Есильского районного суда Северо-Казахстанской области Альжанова Каната Кенжебаевича с освобождением от должности судьи этого же суда.
3. Назначить на должности судей районных и приравненных к ним судов:
по Акмолинской области:
Егиндыкольского              Балтабаева Бауыржана Калиевича;
районного суда
Целиноградского              Тусупбекова Жаната Рашидовича;
районного суда
военного суда                Майшибаева Чингиза Исаевича;
Акмолинского гарнизона
по Актюбинской области:
Уилского                     Абдирова Асхата Амантаевича;
районного суда
Хромтауского                 Бекжанову Эльмиру Жолдыбаевну;
районного суда
Шалкарского                  Жусупова Алгабека Мырзамуратовича;
районного суда
по Атырауской области:
Атырауского                  Жорабекова Нурмахана Алмахановича;
городского суда
Жылыойского                  Алибаеву Гульнару Жолдыбаевну;
районного суда
Курмангазинского             Утешева Ерамана Александровича;
районного суда
по Восточно-Казахстанской области:
Аягузского                   Халелову Корлан Парткомовну;
районного суда
Бородулихинского             Абдрахманова Арипхана Ариновича;
районного суда
Зыряновского                 Жунусова Дамира Едильевича;
районного суда
Хомченко Лилию Николаевну;
Урджарского                  Амренова Достыка Кенжекановича;
районного суда
военного суда                Азимбаева Ескельды Аманжоловича;
Семипалатинского
гарнизона                    Турусова Бейбита Турспековича;
по Жамбылской области:
суда N 2                     Мадалиеву Розу Мырзабаевну;
города Тараза
Мауленкулова Ерлана Женисбековича;
Цая Валерия Глебовича;
Сарысуского                  Алиакпарову Айгуль Алиакпаровну;
районного суда
Дауылбаева Нурлана Амирхановича;
по Западно-Казахстанской области:
Уральского                   Яковлеву Светлану Васильевну
городского суда              с освобождением от должности судьи
Бурлинского районного суда этой же
области;
районного суда N 2           Самарханову Назымгуль Курмангужаевну;
Акжаикского района
по Карагандинской области:
Актогайского                 Сарсекееву Дану Амантаевну;
районного суда
Нуринского                   Кемелбаева Бакыта Кемелбаевича;
районного суда
районного суда N 2           Жаманкулову Шынар Тлеугабыловну;
Каркаралинского района
по Костанайской области:
суда N 2                     Батталову Бахыт Кенесовну;
города Костаная
Аркалыкского                 Байсемирову Аиду Набиевну;
городского суда
Амангельдинского             Тажкенова Сабыра Жунускановича;
районного суда
Житикаринского               Урумбаева Манарбека Закировича;
районного суда
специализированного          Кайкенова Серика Сакеновича;
межрайонного
экономического суда
по Кызылординской области:
Байконырского                Шевцову Елену Евгеньевну;
городского суда
по Павлодарской области:
Лебяжинского                 Бертыбаеву Гульмиру Тлеугобыловну;
городского суда
Майского                     Исмагулова Айдара Жанайдаровича;
районного суда
по Северо-Казахстанской области:
Айыртауского                 Жумабаеву Алтнай Сембаевну;
районного суда
суда района                  Альжанову Гульм Еламановну;
Магжана Жумабаева
районного суда N 2           Сактаганову Алтынгуль Тлеугабылкызы;
Тайыншинского района
по городу Алматы:
Алмалинского                 Ермекова Адлета Токтамысовича;
районного суда
районного суда N 2           Самутдинову Раушан Алидиновну;
Ауэзовского района
Сартаеву Райхан Шаймерденовну;
Халикова Нурлана Калимулловича;
Бостандыкского               Алчинбаева Рустема Мирзакаримовича.
районного суда

4. Атқаратын қызметтерiнен:
Ақтөбе облысы бойынша:
Ақтөбе қалалық            Завгородний Петр Иванович
сотының судьясы           орнынан түсуiне байланысты;
Қарағанды облысы бойынша:
Қарағанды қаласы          Бейсекова Айтбану Сағымбайқызы
Қазыбек би аудандық       судьяға қойылатын талаптарды
сотының судьясы           орындамағаны үшiн
босатылсын.
5. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президенті

4. Освободить от занимаемых должностей:
по Актюбинской области:
судью                        Завгороднего Петра Ивановича
Актюбинского                 в связи с уходом в отставку;
городского суда
по Карагандинской области:
судью                        Бейсекову Айтбану Сагымбаевну
Казыбекбийского              за невыполнение требований,
районного суда               предъявляемых к судье.
города Караганды
5. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан