М.Ж. Көпеевті Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 30 қыркүйектегі N 1453 Жарлығы
Мұхамбет Жұманазарұлы Көпеев Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Копеева М.Ж. Министром по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 30 сентября 2004 года N 1453
Назначить Копеева Мухамбета Жуманазарулы Министром по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан