Үшінші шақырылған Қазақстан Республикасы Парламентінің бірінші сессиясын шақыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 1 қаршадағы N 1465 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Конституциясының  59-бабының 2-тармағына сәйкес  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Үшінші шақырылған Қазақстан Республикасы Парламентінің бірінші сессиясы 2004 жылғы 3 қарашада сағат 10-да Астана қаласында шақырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О созыве первой сессии Парламента Республики Казахстан третьего созыва
Указ Президента Республики Казахстан от 1 ноября 2004 года N 1465
В соответствии с пунктом 2 статьи 59 Конституции Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Созвать первую сессию Парламента Республики Казахстан третьего созыва 3 ноября 2004 года в 10 часов в городе Астане.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан