В.В.Храпуновты Шығыс Қазақстан облысының әкімі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1491 Жарлығы
Виктор Вячеславович Храпунов Шығыс Қазақстан облысының әкімі болып тағайындалсын, ол Алматы қаласының әкімі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Храпунова В.В. акимом Восточно-Казахстанской области
Указ Президента Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1491
Назначить Храпунова Виктора Вячеславовича акимом Восточно-Казахстанской области, освободив от должности акима города Алматы.
Президент
Республики Казахстан