Грек Республикасында Қазақстан Республикасының Дипломатиялық миссиясын ашу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 13 қаңтардағы N 1511 Жарлығы
Қазақстан Республикасының халықаралық және ұлттық мүдделерін ескере отырып, әр түрлі салалардағы қазақстан-грек ынтымақтастығын нығайту және дамыту мақсатында  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Афины қаласында (Грек Республикасы) Қазақстан Республикасының Дипломатиялық миссиясы ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

Об открытии Дипломатической миссии Республики Казахстан в Греческой Республике
Указ Президента Республики Казахстан от 13 января 2005 года N 1511
В целях укрепления и развития казахстанско-греческого сотрудничества в различных областях с учетом международных и национальных интересов Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть в городе Афины (Греческая Республика) Дипломатическую миссию Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан