Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттарын сайлауды 2005 жылғы 19 тамызға тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 16 маусымдағы N 1591 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Конституциясының  44-бабының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының  69-бабына сәйкес, 1999 жылғы қыркүйекте сайланған Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттары өкілеттіктерінің конституциялық мерзімінің аяқталуына байланысты  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттарын сайлау 2005 жылғы 19 тамызға тағайындалсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі, облыстардың және Астана мен Алматы қалаларының әкімдері Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттарын сайлауды ұйымдық, материалдық-техникалық және қаржылық қамтамасыз ету жөнінде шаралар қабылдасын.
3. Осы Жарлық жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении на 19 августа 2005 года выборов депутатов Сената Парламента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 16 июня 2005 года N 1591
В соответствии с подпунктом 2) статьи 44 Конституции Республики Казахстан, статьей 69 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", в связи с истечением конституционного срока полномочий депутатов Сената Парламента Республики Казахстан, избранных в сентябре 1999 года, ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Назначить на 19 августа 2005 года выборы депутатов Сената Парламента Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан, акимам областей и городов Астаны и Алматы принять меры по организационному, материально-техническому и финансовому обеспечению выборов депутатов Сената Парламента Республики Казахстан.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан