Ш. Құлмахановты Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 11 тамыздағы N 1627 Жарлығы
Шалбай Құлмаханов Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрі болып тағайындалсын, ол Алматы облысының әкімі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Кулмаханова Ш. Министром по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 августа 2005 года N 1627
Назначить Кулмаханова Шалбая Министром по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, освободив от должности Акима Алматинской области.
Президент
Республики Казахстан