С.Ә.Үмбетовті Алматы облысының әкімі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 11 тамыздағы N 1628 Жарлығы
Серік Әбікенұлы Үмбетов Алматы облысының әкімі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Умбетова С.А. Акимом Алматинской области
Указ Президента Республики Казахстан от 11 августа 2005 года N 1628
Назначить Умбетова Серика Абикеновича Акимом Алматинской области, освободив от должности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан