А.Ұ.Маминді Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 25 тамыздағы N 1636 Жарлығы
Асқар Ұзақбайұлы Мамин Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Мамина А.У. Министром транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 25 августа 2005 года N 1636
Назначить Мамина Аскара Узакпаевича Министром транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан