Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 29 наурыздағы N 828 Жарлығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 26 қыркүйектегі N 1648 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 31 шілдедегі № 290 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Президентінің 31.07.2023 № 290 Жарлығымен.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Мемлекеттік билік органдары жүйесіндегі кадр саясатының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 29 наурыздағы N 828 Жарлығына мынадай толықтыру енгізілсін:
аталған Жарлықпен бекітілген Мемлекеттік саяси қызметшілер лауазымдарының және мемлекеттік органдардың Қазақстан Республикасының Президенті тағайындайтын және бекітетін немесе оның келісуімен тағайындалатын және бекітілетін, оның ұсынуы бойынша сайланатын басшы қызметкерлерінің лауазымдар тізбесінде:
"Қазақстан Республикасы Президент Қорғаныс Премьер-
Қорғаныс министрінің министрі Министрмен,
бірінші орынбасары - Әкімшілік
Қазақстан Республикасының Басшысымен"
Қорғаныс министрлігі
Штабтар бастықтары
комитетінің төрағасы
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Президент Сыртқы Премьер-
Сыртқы істер министрінің істер Министрмен,
бірінші орынбасары министрі Әкімшілік
Басшысымен".
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі өз актілерін осы Жарлыққа сәйкес келтірсін.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 29 марта 2002 года N 828
Указ Президента Республики Казахстан от 26 сентября 2005 года N 1648. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 31 июля 2023 года № 290.
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 31.07.2023 № 290.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 29 марта 2002 года N 828 "О некоторых вопросах кадровой политики в системе органов государственной власти" следующее дополнение:
в Перечне должностей политических государственных служащих и руководящих работников государственных органов, назначаемых и утверждаемых Президентом Республики Казахстан или по согласованию с ним, избираемых по его представлению, утвержденном названным Указом, после строки:
"Первый заместитель Президентом Министром Премьер-
Министра обороны обороны Министром,
Республики Казахстан - Руководителем
председатель Комитета Администрации"
начальников штабов
Министерства обороны
Республики Казахстан
дополнить строкой следующего содержания:
"Первый заместитель Президентом Министром Премьер-
Министра иностранных иностранных Министром,
дел Республики дел Руководителем
Казахстан Администрации".
2. Правительству Республики Казахстан привести свои акты в соответствие с настоящим Указом.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан