Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 15 қазандағы N 702 және 2002 жылғы 2 сәуірдегі N 839 жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 30 қарашадағы N 1679 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мынадай жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) Ескерту. 1-тармағы 1) тармақшасының күші жойылды - ҚР Президентінің 2008 жылғы 21 қарашадағы N 696 Жарлығымен;
2) "Қазақстан Республикасы Президентінің жанынан Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес және мемлекеттік қызметшілердің қызмет этикасын сақтауы мәселелері жөніндегі комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 2 сәуірдегі N 839 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 10, 92-құжат; N 32, 339-құжат; 2003 ж., N 9, 92-құжат; N 14, 171-құжат; N 51, 671-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанынан Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес және мемлекеттік қызметшілердің қызмет этикасын сақтауы мәселелері жөніндегі комиссия құру туралы ереженің 16-тармағында "Мемлекеттік-құқық басқармасы" деген сөздер "Құқық қорғау және сот жүйелері мәселелері бөлімі" деген сөздермен алмастырылсын;
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанынан Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес және мемлекеттік қызметшілердің қызмет этикасын сақтауы мәселелері жөніндегі комиссияның құрамына:
Имашев Берік Мәжитұлы - Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігі Басшысының орынбасары, төрағаның орынбасары,
Балиева Зағипа Яхияқызы - Қазақстан Республикасы Әділет министрі,
Ақылбеков Серік Секербайұлы - Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Құқық қорғау және сот жүйелері мәселелері бөлімінің сектор меңгерушісі, хатшы болып енгізілсін;
мына жолдар:
"Мұхаметжанов               - Қазақстан Республикасы Президенті
Бауыржан Әлімұлы              Әкімшілігі Басшысының орынбасары -
Мемлекеттік-құқық басқармасының
бастығы, төрағаның орынбасары",
"Тұрысбеков                 - Қазақстан Республикасының
Зауытбек Қауысбекұлы          Ішкі істер министрі"
тиісінше мынадай редакцияда жазылсын:
"Мұхаметжанов               - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Бауыржан Әлімұлы              министрі",
"Тұрысбеков                 - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Зауытбек Қауысбекұлы          қызмет істері агенттігінің төрағасы";
аталған Комиссияның құрамынан Ғ.Р.Әбдірахымов, О.И.Жұмабеков, В.Д.Федотов, О.Ч.Червинский шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений и дополнений в указы Президента Республики Казахстан от 15 октября 2001 года N 702 и от 2 апреля 2002 года N 839
Указ Президента Республики Казахстан от 30 ноября 2005 года N 1679.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести изменения и дополнения в следующие указы Президента Республики Казахстан:
1) (Утратил силу - Указом Президента РК от 21.11.2008 N 696 );
2) в Указ  Президента Республики Казахстан от 2 апреля 2002 года N 839 "Об образовании Комиссии при Президенте Республики Казахстан по вопросам борьбы с коррупцией и соблюдения служебной этики государственными служащими" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 10, ст. 92; N 32, ст. 339; 2003 г., N 9, ст. 92; 2004 г., N 14, ст. 171; N 51, ст. 671):
в пункте 16 Положения о Комиссии при Президенте Республики Казахстан по вопросам борьбы с коррупцией и соблюдения служебной этики государственными служащими, утвержденного вышеназванным Указом, слова "Государственно-правовое управление" заменить словами "Отдел по вопросам правоохранительной и судебной систем";
ввести в состав Комиссии при Президенте Республики Казахстан по вопросам борьбы с коррупцией и соблюдения служебной этики государственными служащими, утвержденный вышеназванным Указом:
Имашева Берика Мажитовича - заместителя Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан, заместителем председателя,
Балиеву Загипу Яхяновну - Министра юстиции Республики Казахстан,
Акылбекова Серика Секербаевича - заведующего сектором Отдела по вопросам правоохранительной и судебной систем Администрации Президента Республики Казахстан, секретарем;
строки:
"Мухамеджанов                     - заместитель Руководителя
Бауржан Алимович                    Администрации Президента
Республики Казахстан -
начальник Государственно-
правового управления,
заместитель председателя",
"Турисбеков                       - Министр внутренних дел
Заутбек Каусбекович                 Республики Казахстан"
изложить соответственно в следующей редакции:
"Мухамеджанов                     - Министр внутренних дел
Бауржан Алимович                    Республики Казахстан",
"Турисбеков                       - Председатель Агентства
Заутбек Каусбекович                 Республики Казахстан
по делам государственной
службы";
вывести из состава указанной Комиссии: Абдрахимова Г.Р., Жумабекова О.И., Федотова В.Д., Червинского О.Ч.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными Указом Президента РК от 21.11.2008 N 696 .
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан