Р.Т.Түсіпбековті Қазақстан Республикасының Бас прокуроры қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 15 желтоқсандағы N 1685 Жарлығы
Рашид Төлеутайұлы Түсіпбеков Қазақстан Республикасының Бас прокуроры болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Тусупбекова Р.Т. Генеральным прокурором Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 15 декабря 2005 года N 1685
Назначить Тусупбекова Рашида Толеутаевича Генеральным прокурором Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан