К.Қ.Мәсімовті Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 18 қаңтардағы N 6 Жарлығы
Кәрім Қажымқанұлы Мәсімов Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Масимова К.К. заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 18 января 2006 года N 6
Назначить Масимова Карима Кажимкановича заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан