М.Қ.Алтынбаевты Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 18 қаңтардағы N 8 Жарлығы
Мұхтар Қапашұлы Алтынбаев Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Алтынбаева М.К. Министром обороны Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 18 января 2006 года N 8
Назначить Алтынбаева Мухтара Капашевича Министром обороны Республики Казахстан
Президент
Республики Казахстан