Б.Ә.Мұхаметжановты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 18 қаңтардағы N 9 Жарлығы
Бауыржан Әлімұлы Мұхаметжанов Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Мухамеджанова Б.А. Министром внутренних дел Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 18 января 2006 года N 9
Назначить Мухамеджанова Бауржана Алимовича Министром внутренних дел Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан