Б.С.Әйтімованы Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 18 қаңтардағы N 12 Жарлығы
Бірғаным Сарықызы Әйтімова Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Айтимовой Б.С. Министром образования и науки Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 18 января 2006 года N 12
Назначить Айтимову Бырганым Сариевну Министром образования и науки Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан