О назначении Мамина А.У. Министром транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 18 января 2006 года N 13
Назначить Мамина Аскара Узакпаевича Министром транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

А.Ұ.Маминді Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 18 қаңтардағы N 13 Жарлығы
Асқар Ұзақбайұлы Мамин Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті