Г.Ж.Қарағұсованы Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 18 қаңтардағы N 14 Жарлығы
Гүлжан Жанпейісқызы Қарағұсова Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Карагусовой Г.Д. Министром труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 18 января 2006 года N 14
Назначить Карагусову Гульжану Джанпеисовну Министром труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан