З.Я.Балиеваны Қазақстан Республикасы Әділет министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 18 қаңтардағы N 18 Жарлығы
Зағипа Яхияқызы Балиева Қазақстан Республикасы Әділет министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Балиевой З.Я. Министром юстиции Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 18 января 2006 года N 18
Назначить Балиеву Загипу Яхяновну Министром юстиции Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан