Ә.Р.Жақсыбековті Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 19 қаңтардағы N 21 Жарлығы
Әділбек Рыскелдіұлы Жақсыбеков Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Джаксыбекова А.Р. Руководителем Администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 19 января 2006 года N 21
Назначить Джаксыбекова Адильбека Рыскельдиновича Руководителем Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан