К.Е.Мұхаметжановты Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 19 қаңтардағы N 25 Жарлығы
Камалтин Ескендірұлы Мұхаметжанов Қазақстан Республикасы қоршаған ортаны қорғау министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Мухамеджанова К.Е. Министром охраны окружающей среды Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 19 января 2006 года N 25
Назначить Мухамеджанова Камалтина Ескендировича Министром охраны окружающей среды Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан