Н.Н.Дүтбаевты Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің төрағасы етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 23 қаңтардағы N 28 Жарлығы
Нартай Нұртайұлы Дүтбаев Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Дутбаева Н.Н. Председателем Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 23 января 2006 года N 28
Назначить Дутбаева Нартая Нуртаевича Председателем Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан