З.Қ.Тұрысбековті Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің төрағасы етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 24 қаңтардағы N 41 Жарлығы
Зауытбек Қауысбекұлы Тұрысбеков Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Турисбекова З.К. Председателем Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы
Указ Президента Республики Казахстан от 24 января 2006 года N 41
Назначить Турисбекова Заутбека Каусбековича Председателем Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы.
Президент
Республики Казахстан