М.А.Аюбаевты Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметінің бастығы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 3 наурыздағы N 61 Жарлығы
Мұхтар Ақатұлы Аюбаев Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметінің бастығы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Аюбаева М.А. начальником Службы охраны Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 3 марта 2006 года N 61
Назначить Аюбаева Мухтара Акатовича начальником Службы охраны Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан