Т.М.Досмұханбетовті Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 27 наурыздағы N 74 Жарлығы
Темірхан Мыңайдарұлы Досмұханбетов Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқарушысы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Досмуханбетова Т.М. Министром туризма и спорта Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 27 марта 2006 года N 74
Назначить Досмуханбетова Темирхана Мынайдарулы Министром туризма и спорта Республики Казахстан, освободив от должности Управляющего делами Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан