К.Қ.Мәсімовті Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 19 сәуірдегі N 99 Жарлығы
Кәрім Қажымұқанұлы Мәсімов Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі болып тағайындалсын, ол бұрын атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Масимова К.К. заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан - министром экономики и бюджетного планирования
Указ Президента Республики Казахстан от 19 апреля 2006 года N 99
Назначить Масимова Карима Кажимкановича заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан - министром экономики и бюджетного планирования, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент
Республики Казахстан