Біріккен Араб Әмірліктерінде Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 22 мамырдағы N 118 Жарлығы
Қазақстан Республикасының Біріккен Араб Әмірліктерімен дипломатиялық қатынастарын нығайту мақсатында  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Абу-Даби қаласында (Біріккен Араб Әмірліктері) Қазақстан Республикасының Елшілігі ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

Об открытии Посольства Республики Казахстан в Объединенных Арабских Эмиратах
Указ Президента Республики Казахстан от 22 мая 2006 года N 118
В целях укрепления дипломатических отношений Республики Казахстан с Объединенными Арабскими Эмиратами  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть в городе Абу-Даби (Объединенные Арабские Эмираты) Посольство Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан