Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 13 шілдедегі N 1616 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 29 мамырдағы N 126 Жарлығы
"Президент пен Үкіметі актілерінің
жинағында" жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Шанхай ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттердің аумақтарында терроризмге қарсы бірлескен іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу тәртібі туралы келісімге қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 13 шілдедегі N 1616  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 30, 382-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақтағы "Нартай Нұртайұлы Дүтбаевқа" деген сөздер "Амангелді Смағұлұлы Шабдарбаевқа" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 13 июля 2005 года N 1616
Указ Президента Республики Казахстан от 29 мая 2006 года N 126
Подлежит опубликованию в
"Собрании актов Президента
и Правительства"
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ Президента Республики Казахстан от 13 июля 2005 года N 1616 "О подписании Соглашения о порядке организации и проведения совместных антитеррористических мероприятий на территориях государств-членов Шанхайской организации сотрудничества" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 30, ст. 382) следующее изменение:
в пункте 2 слова "Дутбаева Нартая Нуртаевича" заменить словами "Шабдарбаева Амангельды Смагуловича".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан