В.П.Зверковті Қазақстан Республикасының Израиль Мемлекетіндегі Төтенше және Өкілетті Елшісі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 20 маусымдағы N 133 Жарлығы
Вадим Павлович Зверков Қазақстан Республикасының Израиль Мемлекетіндегі Төтенше және Өкілетті Елшісі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Зверькова В.П. Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Государстве Израиль
Указ Президента Республики Казахстан от 20 июня 2006 года N 133
Назначить Зверькова Вадима Павловича Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Государстве Израиль.
Президент
Республики Казахстан