Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 16 наурыздағы N 65 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 22 маусымдағы N 137 Жарлығы
"Президент пен Үкімет
актілерінің жинағында"
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының индустриялық-инновациялық саясаты шеңберінде ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігін одан әрі арттыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 16 наурыздағы N 65  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 8, 64-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың 2) тармақшасының үшінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"акцияларының мемлекеттік пакеттері (қатысу үлестері) "Қазына" АҚ-ның жарғылық капиталына ақы төлеуге берілетін мемлекет қатысатын заңды тұлғалардың тізбесін бекітуді қамтамасыз етсін";".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 16 марта 2006 года N 65
Указ Президента Республики Казахстан от 22 июня 2006 года N 137
Подлежит опубликованию в
"Собрании актов Президента
и Правительства"
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ Президента Республики Казахстан от 16 марта 2006 года N 65 "О мерах по дальнейшему повышению конкурентоспособности национальной экономики в рамках индустриально-инновационной политики Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 8, ст. 64) следующее изменение:
абзац третий подпункта 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"перечня юридических лиц с участием государства, государственные пакеты акций (доли участия) которых будут переданы в оплату уставного капитала АО "Қазына";".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан