А.А.Мусиновты Қазақстан Республикасының Біріккен Араб Әмірліктеріндегі Төтенше және өкілетті елшісі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 23 маусымдағы N 138 Жарлығы
Асқар Ахметұлы Мусинов Қазақстан Республикасының Біріккен Араб Әмірліктеріндегі Төтенше және өкілетті елшісі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Сауд Арабиясы Корольдігіндегі Төтенше және өкілетті елшісі қызметінен, Қазақстан Республикасының Бахрейн Корольдігіндегі, Кувейт Мемлекетіндегі, Оман Сұлтандығындағы, Катар Мемлекетіндегі, Біріккен Араб Әмірліктеріндегі Төтенше және өкілетті елшісі міндетін қоса атқарушы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Мусинова А.А Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Объединенных Арабских Эмиратах
Указ Президента Республики Казахстан от 23 июня 2006 года N 138
Назначить Мусинова Аскара Ахметовича Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Объединенных Арабских Эмиратах, освободив от должности Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Королевстве Саудовская Аравия, Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Королевстве Бахрейн, Государстве Кувейт, Султанате Оман, Государстве Катар, Объединенных Арабских Эмиратах по совместительству.
Президент
Республики Казахстан