Б.С.Шабарбаевты Қазақстан Республикасының Пәкстан Ислам Республикасындағы Төтенше және өкілетті елшісі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 27 маусымдағы N 139 Жарлығы
Бақытбек Сейсебайұлы Шабарбаев Қазақстан Республикасының Пәкстан Ислам Республикасындағы Төтенше және өкілетті елшісі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Шабарбаева Б.С. Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Исламской Республике Пакистан
Указ Президента Республики Казахстан от 27 июня 2006 года N 139
Назначить Шабарбаева Бахитбека Сейсебаевича Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Исламской Республике Пакистан.
Президент
Республики Казахстан