Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 2 желтоқсандағы N 1239 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 26 шілдедегі N 156 Жарлығы
"Президент пен Үкімет
актілерінің жинағында"
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасы мен Словакия Республикасы арасындағы Табыс пен капиталға салынатын салықтарға қатысты қосарланған салық салуды болдырмау және салық салудан жалтаруға жол бермеу туралы конвенцияға қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 2 желтоқсандағы N 1239  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 46, 501-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақта "Қаржы министрі Ерболат Асқарбекұлы Досаевқа" деген сөздер "Қаржы министрі Наталья Артемовна Коржоваға" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 2 декабря 2003 года N 1239
Указ Президента Республики Казахстан от 26 июля 2006 года N 156
Подлежит опубликаованию в
"Собрании акатов Президента
и Правительства"
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ Президента Республики Казахстан от 2 декабря 2003 года N 1239 "О подписании Конвенции между Республикой Казахстан и Словацкой Республикой об избежании двойного налогообложения и предотвращении уклонения от налогообложения в отношении налогов на доход и капитал" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 46, ст. 501) следующее изменение:
в пункте 2 слова "Досаева Ерболата Аскарбековича - Министра финансов" заменить словами "Коржову Наталью Артемовну - Министра финансов".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан