Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 11 қарашадағы N 3205 Жарлығына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 31 тамыздағы N 171 Жарлығы
"Президент пен Үкімет актілерінің
жинағында" жариялануға тиіс
"Қазақстан Республикасының Президентi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Конституциялық заңы  14-бабының  2) тармақшасына сәйкес  ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. "Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 11 қарашадағы N 3205  Жарлығына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 44, 424-құжат; 2005 ж., N 15, 174-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
аталған Жарлықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы туралы ережеде  8-тармақ  мынадай мазмұндағы 5-1) тармақшамен толықтырылсын:
"5-1) Қазақстан Республикасының азаматтарын шет мемлекеттердегi сайлауды байқау үшiн жiберу тәртiбiн айқындайды және ол жөнiндегi жұмысты ұйымдастырады;".
2. Қазақстан Республикасының Үкiметi және Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы осы Жарлықтан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 11 ноября 1996 года N 3205
Указ Президента Республики Казахстан от 31 августа 2006 года N 171
Подлежит опубликованию в
"Собрании актов Президента
и Правительства"
В соответствии с подпунктом 2) статьи 14 Конституционного закона Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года "О Президенте Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 11 ноября 1996 года N 3205 "Об утверждении Положения о Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 44, ст. 424; 2005 г., N 15, ст. 174) следующее дополнение:
в Положении о Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан, утвержденном названным Указом, пункт 8 дополнить подпунктом 5-1) следующего содержания:
"5-1) определяет порядок и организует работу по направлению граждан Республики Казахстан для наблюдения за выборами в иностранных государствах;".
2. Правительству Республики Казахстан и Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан