Е.А.Досаев туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 20 қыркүйектегі N 179 Жарлығы
Ерболат Асқарбекұлы Досаев Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О Досаеве Е.А.
Указ Президента Республики Казахстан от 20 сентября 2006 года N 179
Освободить Досаева Ерболата Аскарбековича от должности Министра здравоохранения Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан