Ө.Е.Шөкеевті Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 20 қыркүйектегі N 182 Жарлығы
Өмірзақ Естайұлы Шөкеев Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі болып тағайындалсын, ол Астана қаласының әкімі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Шукеева У.Е. акимом Южно-Казахстанской области
Указ Президента Республики Казахстан от 20 сентября 2006 года N 182
Назначить Шукеева Умирзака Естаевича акимом Южно-Казахстанской области, освободив от должности акима города Астаны.
Президент
Республики Казахстан