К.Қ.Мәсімовті Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 4 қазандағы N 188 Жарлығы
Кәрім Қажымқанұлы Мәсімов Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Масимова К.К. заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 4 октября 2006 года N 188
Назначить Масимова Карима Кажимкановича заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан, освободив от должности заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра экономики и бюджетного планирования.
Президент
Республики Казахстан