Қазақстан Республикасының жергілікті соттарының төрағалары мен судьяларын қызметке тағайындау және қызметтен босату туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 17 қазандағы N 204 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Конституциясының  82-бабының  3-тармағына, "Қазақстан Республикасының сот жүйесі мен судьяларының мәртебесі туралы" 2000 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының  31-бабының  3, 6-тармақтарына,   34-бабының  1-тармағының 1), 6), 7) тармақшаларына, 2, 3-тармақтарына, 4-тармағының 2) тармақшасына және 6-тармағына сәйкес  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Төраға қызметіне:
Алматы облысының                Иманханов Қайрат Мәметайұлы
Алакөл ауданы                  осы облыстың Алакөл аудандық
N 2 аудандық сотына            сотының судьясы қызметінен
босатыла отырып
тағайындалсын.
2. Судья қызметіне:
Павлодар облысы бойынша:
Павлодар қалалық сотына         Жұмақанов Елдос Шағанұлы;
Алматы қаласы бойынша:
Алматы гарнизонының             Сұлтанбеков Жанат Құдашұлы
әскери сотына
тағайындалсын.
3. Атқаратын қызметтерінен:
Алматы облысы бойынша:
Ұйғыр аудандық                  Жұмабаев Бейсенбай Зақанұлы
сотының судьясы                қайтыс болуына байланысты;
Шығыс Қазақстан облысы бойынша:
Үржар аудандық                  Рамазан Қазыбек Аманбайұлы
сотының судьясы                судьяға қойылатын талаптарды
орындамағаны үшін;
Жамбыл облысы бойынша:
Қордай аудандық                 Исаев Үмбет Қайырқұлұлы
сотының судьясы                қайтыс болуына байланысты;
Тараз қалалық                   Серікбаев Қахар
сотының судьясы                орнынан түсуіне байланысты;
Батыс Қазақстан облысы бойынша:
Ақжайық ауданы                  Бекмағамбетов Марат Елеуұлы
N 2 аудандық сотының           судьяға қойылатын талаптарды
төрағасы                       орындамағаны үшін;
Орал қалалық сотының            Хабиев Махсұт Нұрұмұлы
судьясы                        судьяға қойылатын талаптарды
орындамағаны үшін;
Қостанай облысы бойынша:
Қостанай қаласының              Жақыпбаев Марат Төлегенұлы
мамандандырылған әкімшілік     басқа жұмысқа ауысуына байланысты;
сотының судьясы
Қарағанды облысы бойынша:
Қарағанды қаласы                Таубаев Жанатхан Омкенұлы
Октябрь ауданы N 2 аудандық    қайтыс болуына байланысты;
сотының судьясы
мамандандырылған                Сейдалина Жанна Кәрімқызы
ауданаралық экономикалық       басқа жұмысқа ауысуына байланысты;
сотының судьясы
Теміртау қалалық                Ахметулин Бауыржан Социалұлы
сотының судьясы                өз тілегі бойынша;
Павлодар облысы бойынша:
Павлодар қаласының              Абдрахимов Асатіллә Тәжітілләұлы
N 2 сотының судьясы            өз тілегі бойынша;
Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша:
Кентау қалалық                  Ақылбеков Нұрлан Жорабекұлы
сотының судьясы                судьяға қойылатын талаптарды
орындамағаны үшін;
Созақ аудандық                  Құдайбергенов Батырхан Қожахметұлы
сотының судьясы                өз тілегі бойынша;
Сарыағаш аудандық               Баялиев Марат Мәжитұлы
сотының судьясы                судьяға қойылатын талаптарды
орындамағаны үшін;
Алматы қаласы бойынша:
Бостандық ауданы                Ибраев Рысқали Құрманбекұлы
N 2 аудандық сотының           өз тілегі бойынша осы соттың судьясы
төрағасы                       етіп қалдырыла отырып;
Бостандық ауданы                Нұрмаханбетов Айдар Құрманбетұлы
N 2 аудандық сотының           басқа жұмысқа ауысуына байланысты;
судьясы
мамандандырылған                Қыдырбаев Қуанышбай
ауданаралық экономикалық       орнынан түсуіне байланысты;
сотының төрағасы
мамандандырылған                Батырбаев Қанат Әсембекұлы
ауданаралық экономикалық       басқа жұмысқа ауысуына байланысты;
сотының судьясы
Медеу аудандық                  Низамединова Нурван
сотының судьясы                судьяға қойылатын талаптарды
орындамағаны үшін
босатылсын.

О назначении на должности и освобождении от должностей председателей и судей местных судов Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 17 октября 2006 года N 204
В соответствии с пунктом 3 статьи 82 Конституции Республики Казахстан, пунктами 3 , 6 статьи 31 , подпунктами 1), 6), 7) пункта 1 , пунктами 2 , 3, подпунктом 2) пункта 4 и пунктом 6 статьи 34 Конституционного закона Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года "О судебной системе и статусе судей Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Назначить на должность председателя:
районного суда N 2               Иманханова Кайрата Маметаевича
Алакольского района             с освобождением от должности судьи
Алматинской области             Алакольского районного суда
этой же области.
2. Назначить на должность судьи:
по Павлодарской области:
Павлодарского городского суда     Жумаксанова Елдоса Шагановича;
по городу Алматы:
военного суда                    Султанбекова Жаната Кудашевича.
Алматинского гарнизона
3. Освободить от занимаемых должностей:
по Алматинской области;
судью Уйгурского                 Жумабаева Бейсенбая Закановича
районного суда                  в связи со смертью;
по Восточно-Казахстанской области:
судью Урджарского                Рамазана Казыбека Аманбайулы
районного суда                  за невыполнение требований,
предъявляемых к судье;
по Жамбылской области:
судью Кордайского                Исаева Умбета Каиркуловича
районного суда                  в связи со смертью;
судью Таразского                 Серикбаева Кахара
городского суда                 в связи с уходом в отставку;
по Западно-Казахстанской области:
председателя районного суда      Бекмагамбетова Марата Елеуовича
N 2 Акжаикского района          за невыполнение требований,
предъявляемых к судье;
судью Уральского                 Хабиева Махсута Нурумовича
городского суда                 за невыполнение требований,
предъявляемых к судье;
по Костанайской области:
судью специализированного        Жакипбаева Марата Тулегеновича
административного суда          в связи с переходом на другую
города Костаная                 работу;
по Карагандинской области:
судью районного суда N 2         Таубаева Жанатхана Омкеновича
Октябрьского района             в связи со смертью;
города Караганды
судью специализированного        Сейдалину Жанну Каримовну
межрайонного экономического     в связи с переходом на другую
суда                            работу;
судью Темиртауского              Ахметулина Бауржана Социаловича
городского суда                 по собственному желанию;
по Павлодарской области:
судью суда N 2                   Абдрахимова Асатиллу
города Павлодара                 Тажитиллаевича
по собственному желанию;
по Южно-Казахстанской области:
судью Кентауского                Ахылбекова Нурлана Жорабековича
городского суда                 за невыполнение требований,
предъявляемых к судье;
судью Сузакского                 Кудайбергенова Батырхана
районного суда                   Кожахметовича
по собственному желанию;
судью Сарыагашского              Баялиева Марата Мажитовича
районного суда                  за невыполнение требований,
предъявляемых к судье;
по городу Алматы:
председателя районного суда      Ибраева Рыскали
N 2 Бостандыкского района        Курманбековича
по собственному желанию с
оставлением судьей этого суда;
судью районного суда             Нурмаханбетова Айдара
N 2 Бостандыкского района        Курманбетовича
в связи с переходом на другую
работу;
председателя                     Кыдырбаева Куанышбая
специализированного             в связи с уходом в отставку;
межрайонного
экономического суда
судью специализированного       Батырбаева Каната Асембековича
межрайонного                    в связи с переходом на другую
экономического суда             работу;
судью Медеуского                 Низамединову Нурван
районного суда                  за невыполнение требований,
предъявляемых к судье.

4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

4. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан