Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1508 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 4 қарашадағы N 210 Жарлығы
Қазақстан Республикасының
Президент пен Үкімет актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Оралмандардың 2005-2007 жылдарға арналған көшіп келу квотасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1508  Жарлығына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 51, 674-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған Жарлыққа 2-қосымша осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2006 жылғы 4 қарашадағы
N 210 Жарлығына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2004 жылғы 27 желтоқсандағы
N 1508 Жарлығына
2-ҚОСЫМША
Оралмандардың 2006 жылға арналған көшіп келу
КВОТАСЫ (отбасы)
Облыстар мен
қалалардың
атауы
Иран
Ислам
Респуб-
ликасы
Қытай
Халық
Респуб-
ликасы
Моң-
ғолия
Түрік
Респуб-
ликасы
Ресей
Феде-
рациясы
Ақмола
60

О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1508
Указ Президента Республики Казахстан от 4 ноября 2006 года N 210
Подлежит опубликованию в
Собрании актов Президента
и Правительства
Республики Казхстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года  N 1508  "О квоте иммиграции оралманов на 2005 - 2007 годы" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 51, ст. 674) следующее изменение:
приложение 2 к названному Указу изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 4 ноября 2006 года N 210
ПРИЛОЖЕНИЕ 2
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 27 декабря 2004 года N 1508
КВОТА
иммиграции оралманов на 2006 год (семей)
Наименование
областей и
городов
Ислам-
ская
Респуб-
лика
Иран
Китайская
Народная
Республика
Монго-
лия
Турец-
кая
Респуб-
лика
Российс-
кая
Федера-
ция
Акмолинская
60