Қазақстан Республикасының Моңғолиядағы Дипломатиялық миссиясын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 233 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкімет актілерінің жинағында
және республикалық баспасөзде
жариялануға тиіс
Қазақстан Республикасының Моңғолиямен дипломатиялық қатынастарын нығайту мақсатында  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Моңғолиядағы Елшілігі ретінде қайта құру жолымен Қазақстан Республикасының Моңғолиядағы Дипломатиялық миссиясы қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О реорганизации Дипломатической миссии Республики Казахстан в Монголии
Указ Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года N 233
Подлежит опубликованию в
Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
и республиканской печати
В целях укрепления дипломатических отношений Республики Казахстан с Монголией  ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Реорганизовать Дипломатическую миссию Республики Казахстан в Монголии путем преобразования в Посольство Республики Казахстан в Монголии.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие с 1 января 2007 года.
Президент
Республики Казахстан