Ғ.І.Оразбақовты Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 10 қаңтардағы N 247 Жарлығы
Ғалым Ізбасарұлы Оразбақов Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Оразбакова Г.И. Министром индустрии и торговли Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 10 января 2007 года N 247
Назначить Оразбакова Галыма Избасаровича Министром индустрии и торговли Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан