Д.К.Ахметовті Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 10 қаңтардағы N 249 Жарлығы
Даниал Кенжетайұлы Ахметов Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Ахметова Д.К. Министром обороны Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 10 января 2007 года N 249
Назначить Ахметова Даниала Кенжетаевича Министром обороны Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан