Қ.К.Тоқаевты Қазақстан Республикасының Парламенті Сенатының депутаты қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 11 қаңтардағы N 251 Жарлығы
Қасым-Жомарт Кемелұлы Тоқаев Қазақстан Республикасының Парламенті Сенатының депутаты болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Токаева К.К. депутатом Сената Парламента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 января 2007 года N 251
Назначить Токаева Касым-Жомарта Кемелевича депутатом Сената Парламента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан