Б.Ә.Мұхамеджановты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 11 қаңтардағы N 253 Жарлығы
Бауыржан Әлімұлы Мұхамеджанов Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Мухамеджанова Б.А. Министром внутренних дел Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 января 2007 года N 253
Назначить Мухамеджанова Бауржана Алимовича Министром внутренних дел Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан