А.Г.Дерновойды Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 11 қаңтардағы N 256 Жарлығы
Анатолий Григорьевич Дерновой Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Дернового А.Г. Министром здравоохранения Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 января 2007 года N 256
Назначить Дернового Анатолия Григорьевича Министром здравоохранения Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан